Czerwiec

Dzień dobry

   Od 1.06 dajemy Państwu (a w zasadzie Waszym dzieciom 😊 ) możliwość odrobienia zaległych zajęć z miesiąca marca, kiedy to zmuszeni byliśmy je zawiesić.

   Kalendarz umieszczony na dole strony, daje Państwu możliwość zarezerwowania terminu zajęć dla Państwa dzieci. Przy rezerwowaniu zajęć, prosimy, jeśli to możliwe, o wybór dnia w którym uczęszczali Państwo do tej pory. Z racji mniejszej ilości osób które jednocześnie mogą uczestniczyć w zajęciach, odbywają się one w godzinach 15.00-16.30 oraz 17-18.30. Kalendarz na bieżąco informuje o ilości dostępnych miejsc na poszczególne terminy. Obecnie wprowadziliśmy plan na pierwsze 2 tygodnie czerwca, jeśli nie uda nam się spotkać ze wszystkimi chętnymi, ustalimy terminy spotkań w kolejnym tygodniu, tak by wszyscy którzy chcą odrobić zaległe zajęcia, mieli taką możliwość 😊

   W obecnej sytuacji jesteśmy zmuszeni do stosowania się do aktualnie panujących wytycznych, w przypadku chęci prowadzenia zajęć. Zmiany które od 1.06 zostają wprowadzone to zmniejszenie o połowę dostępnych miejsc na poszczególnych zajęciach, obecnie jest to 6 osób, wprowadzamy konieczność noszenia maseczek na zajęciach, oraz prosimy o dezynfekowanie rąk przy wejściu do sali, my po każdych zajęciach będziemy to robić ze stołami, komputerami i klockami 😊

   Przy okazji informujemy że początkiem czerwca rozpoczynamy zapisy na zajęcia wakacyjne, których forma jest już znacznej części z Państwa znana. Szczegółowe informacje będą umieszczone na naszej stronie Internetowej.  

   W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt. Istnieje także możliwość rezerwowania miejsc na zajęciach w czerwcu również telefonicznie lub mailowo, w oparciu o poniższy kalendarz. Pozdrawiamy.

 

KALENDARZ ZAJĘĆ

 

 

T.: 690 660 193

e-mail: info@akademia.tychy.pl

 

                                                                                                               Akademia Nauki Tychy